Hakkımızda – Sencron Organizasyon

Hakkımızda

SENCRON ORGANİZASYON, YÖNETİM ve DANIŞMANLIK

Etkinlik yönetimi sektöründe 20 yılı aşkın tecrübeye sahip olan uzmanlık, danışmanlık ve organizasyon.

Ulusal ve Uluslararası etkinlik ve zirveler, basın ve medya ilişkileri, sponsorluk yönetimi, kriz yönetimi ve içerik oluşturma konularında onlarca tecrübe sahibi olmakla birlikte, yaklaşımımız, deneyimlerimiz, bilgilerimiz ve uzmanlıklarımızın tamamında, özel, kamu ve sivil toplum örgütlerindeki paydaşlar için koordine edilmiş,360 derece entegre hizmet sunumuna olanak tanıyan inovatif bir anlayış ortaya koymaktayız.

Toplumsal fayda çerçevesinde, hizmet verdiği kurumların hedeflerine uygun yenilikçi, yaratıcı ve stratejik iletişim faaliyetlerinde bulunmak ve sonunda danışanlarının ölçülebilir kazançlar elde etmelerini sağlamak için etkinlik yönetimi sektöründe 20 yılı aşkın tecrübeye sahip olan uzmanlar tarafından kurulmuş bir danışmanlık ve organizasyon şirketidir.

PROFESYONELLİK

Profesyonellik, çeşitli yetkinlikleri içeren tutum, bakış açısı ve davranış biçimi olmakla birlikte devamlı kendini geliştirmeye açık bir süreç bütünüdür.

Profesyonel ise sistemin ihtiyaç duyduğu alanlarda uzmanlık hizmeti veren, deneyim ve özgüven sahibi ehliyetli ve liyakatli insanlardır.

Sencron Yönetim & Danışmanlık,

Taşıdığı profesyonel nitelikleri ile birlikte evrensel iş ahlakı değerlerini bütünleştirerek işini eksiksiz ve tam olarak yapar.


SOSYAL SORUMLULUK

Alanında deneyimli ve uzman kadrosuyla engelli vatandaşlara hizmet veren resmi ve özel kurumlara kurumsal kapasiteleri ve niteliklerin arttırılması amacıyla yönetimsel ve kurumsal danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Sencron Yönetim ve Danışmanlık,

Engelli/Otizm spektrum bozukluğu olan bireyler için alanında uzman ve deneyimli danışman kadrosuyla, engelli vatandaşlara yönelik ulusal ve uluslararası projelerin hazırlanmasını sağlayarak, operasyon sürecini şekillendirip, eldeki kaynakları en verimli şekilde kullanarak minimum maliyetlerle maksimum etkiyi yaratacak eğitimler ve projeler hazırlar ve yönetir.


Clicky